0 zápasov, 500-MIL. klauzula a TOP ponuka. Pustí Barca nový klenot?

To by bol bizár najväčšieho rangu! Barcelona kúpila portugalský talent z Bragy ešte v januári tohto roka. Vtedy všetky 3 strany súhlasili, že hráč ostane do konca sezóny na hosťovaní v Brage a ku Blaugranas sa pripojí až v lete. Teraz sa začali šíriť veľmi zaujímavé správy.

Barcelona zaplatila v januári Brage 31 miliónov eur za vychádzajúcu hviezdu Francisca Trincãa. Okamžite na neho uvalila 500-miliónovú výstupnú klauzulu, aby odradila všetkých potenciálnych záujemcov. Teraz sa však našli dva odvážne kluby, ktoré majú záujem o tohto portugalského krídelníka.

trincao

Je otázne, či bude mať Trincão v drese Barcelony dostatočný priestor na ihrisku v budúcej sezóne. Preto sa ako prvá prihlásila Atalanta, ktorá by chcela hráča na hosťovanie. Teraz však prišla seriózna ponuka priamo z Anglicka, ktorá už znie pre Barcelonu zaujímavo. Leicester chce hráča na 2-ročné hosťovanie s povinnosťou nákupu vo výške 50 miliónov eur. To by pre Barcelonu znamenalo zisk +20 miliónov eur len tak.

Avšak ak by sa talentovaný útočník uchytil, bol by to možno jeden z najhorších činov vedenia Barcelony, ktoré sa dopustilo už viacerých chybných rozhodnutí. Trincãa však zatiaľ pustiť neplánuje a počíta s ním do budúcna ako s veľkou oporou. Leicester aj Atalanta však budú mať oči na stopkách a budú čakať na svoju príležitosť. Ponuka Líšok už ale mala byť údajne zamietnutá.

trincao

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter