3 asistencie za 70 minút? Prestupový cieľ United dal o sebe vedieť!

Fanúšikovia Manchestru United môžu mať hlavu v smútku. Ich ofenzíva je s Rashfordom, Martialom a Lingardom na vcelku vysokej úrovni, no fakt, že v lete nepodpísali ich dlhodobý prestupový cieľ sa teraz ukazuje možno ako chybný.

O možnom prestupe Bruna Fernandesa zo Sportingu Lisabon na Old Trafford sa písalo od začiatku prestupového obdobia. Dokonca sa objavili správy, že oba kluby sa dohodli a za približne 60 miliónov eur by mal Fernandes zo Sportingu odísť. Lenže ako dni plynuli, žiadne oficiálne potvrdenie tohto transferu nevyšlo. Tak sa dni prestupového obdobia v Anglicku minuli a zo spomínaného obchodu zišlo. Bruno Fernandes však dáva jasne najavo, že Manchester môže ešte tento neúspešný obchod mrzieť.

V zápase 3. kola portugalskej Primeiry Ligy nastúpil Fernandes aj so svojimi spoluhráčmi na ihrisku Portimonense. Sporting zdolal klub zo západu Portugalska 3-1, pričom spomínaný 24-ročný portugalský reprezentant mal prsty vo všetkých troch góloch svojho tímu. Asistencie z 3., 5. a 65. minúty spôsobili fakt, že už teraz má rodák z Maie na svojom konte rovnaký počet asistencií, ako Jesse Lingaard za celú minulú ligovú sezónu v drese Manchestru. Ktovie, možno “Červení diabli” na neho chystajú lov v zime, no mali by sa obávať lanárenia Fernandesa od iných veľkoklubov.

Na videu si môžete pozrieť parádnu Fernandesovu asistenciu zo 65. minúty na gól Raphinhu, ktorým sa uzavrelo skóre stretnutia. Skutočný skvost!

https://twitter.com/SportingCPen/status/1165704267048595463

Zdroj: Sportbible.com, Transfermarkt.com | Foto|Video: Twitter