40-MIL. hviezda Liverpoolu na odchode? Číha PSG, Barca aj Inter!

40 miliónov eur nie je vôbec čiastka hodná zahodenia. Zvlášť v tejto finančne náročnej dobe rátajú klubové pokladnice každý milión. Vedenie Liverpoolu je známe svojou finančnou konzervativitou a strata 40 miliónov eur by ich poriadne mrzela.

Presnejšie by ich mrzelo, že ich hviezda v strede poľa by ušla z klubu inde a to úplne zadarmo. Reč je o Georginovi Wijnaldumovi. Tomu vyprší platnosť zmluvy už v tomto lete a zatiaľ sa s Liverpoolom nedohodol na jej predĺžení. Hráč s hodnotou 40 miliónov eur sa vraj stále nerozhodol, či mieni na Anfielde zotrvať aj naďalej. Klopp aj s vedením veria, že tomu tak bude.

No v médiách sa už šušká o záujme iných veľkoklubov. O Barcelone sa toho popísalo už počas minulého leta, keď tréner Koeman mal záujem dotiahnuť svojho krajana na Camp Nou. Blaugranas majú záujem aj v súčasnosti, lenže sekundovať im má tiež Paríž St. Germain a Inter Miláno. Vidina Wijnaldumovho podpisu zadarmo je ozaj lákavá, keďže 30-ročný záložník podáva kvalitné výkony. Hlavne Barcelona so svojimi finančnými ťažkosťami by Wijnalduma rada privítala v klube zadarmo a vystužila trochu nevýrazný stred poľa.

wijnaldum

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter