40-miliónová posila pre Real? Hráčov agent všetko objasnil!

Real Madrid je opäť spájaný so ziskom viacerých posíl, pričom pri očakávanom odchode niekoľkých súčasných hráčov sa dá očakávať, že skutočne do svojej kabíny nejaké nové tváre privedie. Medzi ne sa radí i talentovaný stredopoliar, ktorý by časom mohol nahradiť Modrića či Kroosa.

Viaceré médiá informovali o tom, že 22-ročný dôležitý stredopoliar monackého AS Aurélien Tchouameni sa mal dohodnúť na podmienkach kontraktu s Realom Madrid. Následne by tak bolo už len na kluboch vyjednať prestupovú čiastku, ktorá by sa v jeho prípade mohla pohybovať okolo 40-50 mil. €. Transfermarkt uvádza pri jeho mene trhovú hodnotu 40 mil. €.

Avšak, hráčov agent ale dohodu poprel a jeho názor zdieľal na svojom účte na sociálnej sieti Twitter aj vychýrený športový žurnalista Fabrizio Romano. Podľa jeho informácií je síce Tchouanemiho agent v kontakte s madridským veľkoklubom, ktorý hráča dlhšiu dobu sleduje, no do hry majú vstupovať aj PSG a dva anglické kluby. Podľa nepotvrdených informácii by to mali byť Manchester City a Manchester United.

22-ročný Aurélien Tchouameni má navzdory nízkemu veku už 91 štartov v Ligue 1 a dalšie viac ako tri desiatky v pohárových súťažiach. Pred príchodom do Monaka obliekal dres Bordeaux. Navyše, od septembra 2021 si pripísal na konto aj osem štartov za francúzske Áčko.

Zdroj: Sportsmole.co.uk | Foto: Twitter/Tchouamen Aurelien