A JE TO TU: Radja Nainggolan podstupuje lekársku prehliadku a opúšťa AS Rím!

0
1

To, čo mnohí fanúšikovia rímskeho AS považovali za zlý sen a nereálnu možnosť, sa naozaj deje. Neúnavný bojovník zo stredu zálohy prezývaný aj Ninja po štyroch rokoch opúšťa “Giallorossi”.

Prestup Radju Nainggolana z AS Rím k jednému z najväčších rivalov by mal byť spečatený v najbližších hodinách. 30-ročný stredopoliar sa totiž oficiálne stretol s fanúšikmi Interu za prítomnosti kamier a fotoaparátov pred hotelom Melià v Miláne. Keď sa ho jeden z prítomných opýtal, či vidí, koľko fanúšikov urobil šťastnými svojím príchodom, odpovedal: “Áno, a dúfam, že budú ešte viac (šťastní), keď sa dostanem na ihrisko.”

V týchto chvíľach by mala prebiehať lekárska prehliadka potrebná k dokončeniu prestupu. K získaniu už bývalého belgického reprezentanta, ktorý sa pre mnohých nepochopiteľne nedostal na MS v Rusku, sa pre Sky Sports vyjadril aj samotný kouč “Nerazurri” Luciano Spaletti. Podľa neho je práve Nainggolan to, čo Interu chýbalo.

Radja Nainggolan by mal Inter stáť približne 24 miliónov € a do Ríma by sa taktiež mali v rámci prestupu sťahovať 27-ročný ľavý obranca Davide Santon a 18-ročný záložník mládežníckych tímov Interu Nicolo Zaniolo.

Stretnutie Radju Nainggolana s fans Interu

Zdroj: Calciomercato.com | Foto|Video: Facebook, Twitter, YouTube.com