Absolútna zrada v Interi? Namočený do nej jeho bývalý kapitán!

Inter Miláno zažíva v posledných dvoch sezónach istý comeback a počas tej aktuálnej to dlho vyzeralo, že by mohol dokonca zosadiť Juventus z talianskeho tróna. Prehry vo vzájomných zápasoch mu však zobrali reálne šance na prvý titul od roku 2010.

V súčasnosti však začína byť nepravdepodobné, že by sa Serie A vôbec dohrala. To však nič nemení na tom, že kluby postupne riešia posily pre ročník 2020/21. Čo sa týka Interu, jeho vedenie sa má aj naďalej pokúšať posilniť svoj tím. Takmer s určitosťou však príde o jedného hráča.

Tým je jeho niekdajší kapitán a veľká opora Mauro Icardi. Argentínsky kanonier už počas tejto sezóny hosťuje v PSG, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou využije 70-miliónovú opciu na jeho definitívne získanie. Podľa popredného talianskeho denníka Tuttosport sa však v zákulisí chystá akási dohoda či “zrada”.

Mauro Icardi

O Icardiho javí totižto veľký záujem práve aj konkurenčný Juventus. Ten má podľa spomínaného zdroja spriadať dohodu s PSG. Parížania majú totižto predkupné právo na Icardiho, ktorého by k 1.7. mohli oficiálne získať a následne ho “vymeniť” do Turína náhradou za Miralema Pjanića a istý finančný obnos či prípadne ďalšieho hráča.

Aké reálne sú tieto informácie, ktoré s odkazom na Tuttosport zverejnil na svojom webe známy fanúšikovský portál Interu Miláno Sempreinter.com, sa dozvieme zrejme až v lete. Icardi si v premiérovej sezóne v PSG doteraz v 31 dueloch pripísal na konto 20 gólov a pridal 4 asistencie.

Zdroj: Tuttosport.it, Sempreinter.com | Foto: Twitter