AC Miláno chystá svoj najväčší prestup leta: Dotiahnuť chce svoju bývalú superstar!

AC Miláno pod novými majiteľmi vstáva z popola a za nové posily utratilo už viac ako 200 miliónov eur. Do klubu prišli skvelí hráči ako Leonardo Bonucci, André Silva, Hakan Çalhanoğlu či Ricardo Rodríguez.

Ani jedno z týchto mien však vo svete nemá taký cveng ako Zlatan Ibrahimovič. A práve tohto futbalistu podľa talianskeho periodika Tuttosport chcú “Rossoneri” opäť zlanáriť do svojho tímu. O služby Zlatana sa aj napriek pokročilému futbalovému veku po jeho plnom zotavení zrejme strhne bitka. AC Miláno však podľa portálu Tuttosport nechce čakať a zbytočne strácať čas bojom s konkurenciou, preto chce údajne podpísať švédskeho kanoniera už teraz.

Zlatan Ibrahimovič má mať predbežnú dohodu s Josém Mourinhom, že po návrate na trávniky, ktorý sa odhaduje začiatkom budúceho roka, sa opäť pripojí k Manchestru United. Ako to však s ústnymi dohodami býva, nie vždy sa naplnia. Zlatan teda môže uprednostniť radšej istú zmluvu s AC.

Ibrahimovič už v milánskom AC pôsobil – najprv bol vo vychýrenom meste módy na sezónnom hosťovaní z Barcelony a neskôr natrvalo prestúpil. Za “Rossoneri” počas dvojročného pôsobenia strelil skvelých 56 gólov, k čomu pridal 24 asistencií. V sezóne 2010/11 s klubom získal aj titul talianskeho šampióna.

Zlatan Ibrahimovič v drese AC Milána

Zdroj: Sportbible.com, Tuttosport.com | Foto: Facebook, Twitter