Agent Cristiana Ronalda: Slová, s ktorými mnohí nebudú súhlasiť!

Jorge Mendes je aj agentom muža, ktorého milujú milióny fanúšikov po celom svete. Cristiano Ronaldo je nielen športovou celebritou, veď napríklad na Instagrame nemá nik viac sledovateľov, ako práve on. Okrem toho je aj v 36 rokoch postrachom defenzív.

V sezóne 2020/21 sa stal š 29 gólmi ešte ako hráč Juventusu najlepším strelcom Serie A, k nim pridal ďalších sedem v pohárových súťažiach. Behom roku 2021 prekonal aj historický rekord Ali Deaeho v počte reprezentačných gólov. A aj po prestupe (a návrate) do Manchestru United sa okamžite viackrát zapísal do listiny strelcov.

Skrátka, CR7 je stále fantastickým futbalistom, ktorý akoby popieral zákony starnutia. Avšak, jeho agent Jorge Mendes povedal niečo, s čím napriek tomu väčšina ľudí nebude súhlasiť.

„Čísla a štatistiky súvisiace s Cristianom Ronaldom hovoria za všetko a mali by stačiť na to, aby získal ďalší Ballon d´Or. Jeho 115 reprezentačných gólov je absolútne neskutočných. Vo veku 36 rokov prekonáva ťažkosti jedinečnou dôslednosťou a nasadením. Nikdy si túto trofej nezaslúžil tak, ako tento rok,“ zneli slová portugalského agenta.

Áno, Ronaldo dokázal skvelé veci, no naozaj si zaslúži túto trofej viac ako ktokoľvek iný? Každý si musí (alebo môže) urobiť vlastný názor, no koniec koncov, musíme uznať, že nejakú šancu na dorovnanie Messiho šiestym ocenením Ballon d´Or má. TOP favoritom však zrejme nie je.

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter