Aj 35-ročný di María voľným hráčom: V hre sú tieto štyri alternatívy!

Ak by sme mali vytvoriť najlepších krídelníkov 21. storočia, určite by sa veľmi vysoko nachádzal aj tento argentínsky ľavák, ktorého kariéru zdobia úspechy s Benficou, Realom Madrid, PSG, no písala ju aj nie tak vydarená sezóna v Manchestri United a naposledy bol hráčom Juventusu.

Argentínsky majster sveta pomerne nečakane v Juventuse, hoci patril medzi najlepších hráčov, po jedinej sezóne končí, keďže mu klub nepredĺžil kontrakt. Kam povedú jeho ďalšie kroky? Ako sám priznal, uprednostňuje ešte zotrvanie v Európe, no najnovšie sa začalo hovoriť o jeho odchode do MLS.

KAM ZAMIERI DI MARÍA?

Hoci nikdy nebol kandidátom na nejaké prestížne ocenenia, jeho kariérne čísla sú úchvatné. V súčte jeho piatich európskych destinácií má kariérnu bilanciu 678 zápasov, 156 gólov a 251 asistencií. Hoci aktuálne už, pochopiteľne, mierne stráca dych, ešte rok či dva môže byť platný azda kdekoľvek. Tak kde teda zamieri?

1Benfica

Návrat do lisabonského veľkoklubu, ktorý vyhral v sezóne 2022-23 portugalskú ligu, je reálny. Samotný hráč chce údajne ostať v Európe a Benfica už mala záujem pred rokom. Dočkáme sa návratu po 13 rokoch?

Back