Ak Cristiano Ronaldo odíde do Turína, nedočká sa od Realu žiadnej veľkolepej rozlúčky!

Tak ako sa minulý rok rozoberal prestup Neymara z Barcelony do PSG, tento rok tu máme podobný príbeh, avšak v hlavnej úlohe s Cristianom Ronaldom. Jeho odchod do Realu sa zdá byť už nezvratný a nijak ho nepoprel ani samotný futbalista.

Oznámenie zmeny dresu sa očakáva v najbližších dňoch, no kým nie je nič oficiálne potvrdené, hviezdny portugalský futbalista je stále hráčom madridského klubu. Ak však z Realu Madrid predsa len odíde, žiadnej veľkolepej rozlúčky sa od svojho bývalého klubu nedočká. Aspoň tak to tvrdí španielsky denník Sport.

Podľa tohto periodika prezident Realu Madrid Florentino Pérez neplánuje pripraviť žiadne pompézne rozlúčenie kvôli tomu, ako sa mal portugalský hráč v poslednej dobe ku klubu a vedeniu správať. Cristiano mal v posledných mesiacoch správať nevhodne a “robiť problémy”. O aké problémy konkrétne ide, denník neuvádza, avšak neraz sa v médiách spomínalo, že Ronaldo mal požadovať navýšenie platu. Klub mu v tomto smere údajne nechcel vyhovieť a to môže byť povestným jablkom sváru oboch strán. 5-násobný držiteľ Zlatej lopty si tak prestup do Juventusu zrejme “vydupal”.

Predpokladá sa, že klub sa s Ronaldom rozlúči, avšak iba prostredníctvom sociálnych sietí. Koľko pravdy na všetkom okolo tohto prestupu je a či sa naozaj uskutoční, uvidíme v priebehu najbližších dní.

Cristiano Ronaldo s trofejou pre najlepšieho hráča podľa FIFA

Zdroj: Sport-english.com | Foto: Twitter