Ako blízko je brankár Alisson k prestupu do Realu? Všetko prezradil riaditeľ AS Rím!

Všetky TOP európske ligy sú už nejaký ten mesiac za nami, prestupové obdobie začalo a my stále netrpezlivo čakáme na meno, ktoré odpáli povestnú prestupovú bombu tohto leta.

Horúcimi hviezdnymi kandidátmi na zmenu dresu sú hráči ako Gareth Bale, Eden Hazard či slovenský kapitán Marek Hamšík. Azda najviac v súvislosti s prestupom je spomedzi všetkých brankárov spomínaný Brazílčan Alisson Becker z AS Rím. 25-ročná reprezentačná jednotka je spájaná najmä s Realom Madrid či s Liverpoolom.

Alisson Becker

Mnohé zahraničné médiá doposiaľ pravidelne prinášali informácie, podľa ktorých je už prestup Alissona do Realu hotovou záležitosťou. K samotnému transferu sa však pre portál FourFourTwo vyjadril športový riaditeľ rímskeho AS Monchi, ktorý vyjasnil celú situáciu okolo Alissona: “Doposiaľ sme za neho neobdržali žiadne konkrétne ponuky. V hlave mám iba to, kedy skončí svetový šampionát, avšak dúfam, že pre Brazíliu to bude čo najneskôr. Potom si môže Alisson odpočinúť, prísť sem a trénovať so svojimi spoluhráčmi.”

Monchi

“Opakujem, dodnes nám neprišla žiadna ponuka za Alissona,” vyvrátil doterajšie špekulácie ohľadom prestupu Alissona do Realu Madrid riaditeľ Monchi. Ako vážny je záujem španielskeho veľkoklubu o brazílskeho reprezentačného gólmana, sa zrejme dozvieme až po skončení šampionátu. Treba však spomenúť, že v súvislosti s prestupom do Realu bolo počas uplynulých rokov spájané množstvo špičkových brankárov a dopadlo to vždy rovnako – jednotkou medzi tromi žrďami zostal Keylor Navas.

Zdroj: Fourfourtwo.com | Foto: Twitter