Ako sa rozhodne? Zidane stojí pred ohromnou dilemou!

Zinedine Zidane a jeho zverenci sú aktuálne v pozícii obhajcu trofeje v La Lige. Podľa odhadov je Real aj najväčším favoritov sezóny 2020/21, s čím plne súhlasí aj vy 72% z vás. Španielske médiá však napriek tomu špekulujú a naznačujú, že táto sezóna môže byť pre francúzskeho manažéra zložitá aj z iného dôvodu.

Práve teraz totižto možno nastal čas na absolútnu generačnú obmenu. Real behom posledných rokov získal množstvo mladých talentov, z ktorých išli viacerí na hosťovania, no ďalší sú už zrelí naplno preraziť. Redaktori azda najslávnejšieho španielskeho denníka Marca “zverejnili” dve takpovediac hraničné možnosti, ako by mohla vyzerať v sezóne 2020/21 základná zostava Realu Madrid.

Možnosť č.1:

Možnosť č.2: 

Ako ste si zrejme všimli, šesť hráčov by mohlo mať miesto v základnej zostave isté, no na ostatných piatich môže Zidane staviť buď na ostrieľaných borcov alebo na mladé pušky. Nehovoriac o tom, že tu úplne vynechali napríklad Asensia a Bale má už zrejme svoj osud spečatený.

Sezóna je pochopiteľne dlhá a behom nej môže klub odohrať viac než 50 duelov, rovnako tak v každom dueli je možnosť viacerých striedaní. Kto však bude dostávať prednosť? Opäť tie tradičné mená alebo mladšia generácia ich dokáže nadobro vytlačiť?

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter, Chosen11.com