Aktualizované údaje: Takto vyzerá Ideálna slovenská XI vo FIFE 22!

Slovenská futbalová reprezentácia opäť nie zahrnutá do základnej verzie najnovšieho ročníka hry FIFA, no to neznamená, že nás nemôže nezaujímať, ako by vyzerala. Pozrite sa spoločne s nami na hodnotenia našich najlepších reprezentantov.

Kráľom Slovákov je suverénne a podľa očakávaní Milan Škriniar. Tvorcovia mu prisúdili celkové hodnotenie 86 a potenciál až 88. Elitnú trojicu našich futbalistov dopĺňajú Martin Dúbravka (81) a Marek Hamšík (80), ktorí v hre vinou svojho veku už “neporastú”. Nik z našej XI avšak nemá hodnotenie nižšie než 74!

Ideálna XI SVK reprezentácie:

Ani za lavičku, ktorá by doplnila tradičnú 23-člennú nomináciu, by sme sa nemuseli hanbiť. Dúbravkovi by kryli chrbát Rodák (73) a Greif (72), do stredu obrany by mohli naskočiť defenzívny univerzál Kiss (73), Štetina (72), Vavro (71), na jej “kritické” okraje Holúbek (66) a Sekulič (66). Nevošiel by sa na ňu napríklad Ľubomír Šatka (69).

Do stredovej formácie by boli pripravení Hrošovký (74), Hromada (73), Bénes (73) a Bero (72), na krídlo Haraslín (71) a post náhradného útočníka by obsadil Boženík (70). Za zmienku stojí i talentovaný Suslov, ktorý má síce hodnotenie len 69, no potenciál až 83.

Zdroj: Fifaindex.com, Športovýmagazín.sk | Foto: Twitter, Chosen11, Facebook/SFZ