Alexis Sánchez svoj tweet okamžite oľutoval: Zrejme ním prezradil svoje nové pôsobisko!

Budúcnosť Alexisa Sáncheza je jednou veľkou záhadou. Hoci má Čiľan stále platný kontrakt v Arsenale, neustále sa špekuluje o jeho odchode. Hlavným dôvodom majú byť jeho naštrbené vzťahy s trénerom Arsénom Wengerom.

Hviezdny krídelník má s “Kanoniermi” zmluvu platnú len do budúceho roka a nový kontrakt doposiaľ nepodpísal. Aj preto sa čoraz intenzívnejšie hovorí o jeho odchode. Sánchez je spájaný s klubmi, ako sú Manchester City, Bayern Mníchov či Paríž Saint-Germain. Najmä francúzsky klub je v poslednom období najväčším favoritom na zisk čilského reprezentanta.

Jeho prestup do PSG vyzerá ešte reálnejšie po jedinom nevinne vyzerajúcom odkaze na Twitteri, ktorý hráč okamžite vymazal a zverejnil nanovo. Dôvodom odstránenia pôvodného tweetu bol totiž fakt, že Alexis Sánchez v ňom mal zapnutú automatickú lokalizáciu. A odkiaľ hviezda Arsenalu písala svoj odkaz? Z Paríža!

Pôvodný tweet venovaný hudobníkovi Richardovi Marxovi však neušiel pozornému oku fanúšikov Arsenalu, ktorý sa Alexisa okamžite spýtali, čo robí v Paríži. Ten následne odkaz zmazal a poslal nanovo, samozrejme, už bez zdieľanej polohy.

Fanúšikovia Arsenalu začali hráča okamžite bombardovať otázkami a žiadali o vysvetlenie. Následne výsmešnými poznámkami upozornili na vypnutú lokalizáciu v novom tweete.

“Nešťastný” tweet nie je prvou indíciou, ktorá spája Alexisa Sáncheza s PSG. Sám hráč sa mal asi pred tromi týždňami stretnúť v Paríži so športovým riaditeľom Saint-Germain Anterom Henriquem a jednať o podmienkach transferu. Vzhľadom na jeho zmluvu končiacu budúci rok chce PSG ponúknuť Arsenalu “len” 50 miliónov eur. Kde napokon Alexis Sánchez odohrá budúcu sezónu, je stále veľkou neznámou.

Prestup Alexisa Sáncheza

Zdroj|Foto: Twitter