Ancelotti ŠOKUJE: Toto by spravil, ak by bol na lavičke PSG!

0
2

PSG totálne nezvládlo odvetný duel proti Manchestru United a končí svoje pôsobenie v tohtoročnej edícii Ligy majstrov. Prekvapujúci výsledok komentovalo viacero odborníkov a trénerov. Jedným z nich bol aj Carlo Ancelotti, ktorý prezradil čo by spravil, ak by bol na lavičke parížskeho celku.

Hráči Paris Saint-Germain FC ani samotný tréner a prítomný fanúšikovia neverili vlastným očiam. Manchester United dokázal zmazať dvojgólové manko z domáceho duelu a zvíťazil v hlavnom meste Francúzska 1:3.

Jeden z novinárov sa preto spýtal na názor aj skúseného kormidelníka Carla Ancelottiho. 59-ročný Talian odpovedal naozaj prekvapujúco: “Bolo to niečo nepredstaviteľné, naozaj neuveriteľné. Ak by som bol na striedačke PSG, tak neviem. Pravdepodobne by som našiel prvý most a skočil z neho,” šokoval Talian svojou odpoveďou.

Vypadnutie francúzskeho majstra si totiž po výsledku na Old Trafford nepripúšťal takmer nikto. Za všetko hovorí aj šokujúci výraz Neymara. Brazílsky futbalista po zápase poriadne skritizoval rozhodcov aj celý systém VAR.

Ancelotti do SSC Neapolu

Zdroj|Foto: Twitter