Angela Di Maríu od prestupu do Barcelony odhovorila superstar Realu Madrid!

Po odchode Neymara do Paríža Saint-Germain FC Barcelona potrebovala nutne posilniť káder a zamerala sa najmä na Ousmane Dembélého z Borussie Dortmund a Philippeho Coutinha z Liverpoolu. Jednou z alternatív mal byť aj spoluhráč Lionela Messiho z reprezentácie Angel Di María.

Bývalý hráč Realu Madrid však “Blaugranas” napokon neposilnil a zostal v PSG. Do akej miery Di María uvažoval nad prestupom k najväčšiemu rivalovi svojho bývalého zamestnávateľa, nie je známe, avšak španielske periodikum Don Balón tvrdí, že k 29-ročnému krídelníkovi prehovoril bývalý spoluhráč z Realu Madrid.

Tým hráčom mal byť samotný Cristiano Ronaldo a Di Maríu mal prehovoriť, aby do Barcelony neprestupoval. Odchod do katalánskeho veľkoklubu by vraj poškodil jeho dobré meno, ktoré si vybudoval počas pôsobenia na Santiago Bernabéu v rokoch 2010-2014. Ak Ronaldo naozaj hovoril s Di Maríom o jeho prestupe do Barcelony, ktovie, či to bolo naozaj kvôli zachovaniu dobrých vzťahov Argentínčana s “Los Blancos” alebo kvôli obavám z potenciálnej obrovskej útočnej sily Barcelony. Veď Ronaldo si pamätá veľmi dobre, ako s Di Maríom vedeli vedeli premieňať brejky ešte v drese Realu Madrid.

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Twitter