ANTONIO CONTE NA KOLENÁCH: „PRIPÚŠŤAM, ŽE …“

Skúsený manažér Antonio Conte má vo zvyku so svojimi klubmi získavať trofeje, no zdá sa, že v Tottenhame sa to nepodarí ani jemu, rovnako ako predtým Mourinhovi. Sám pripúšťa svoj blížiaci sa koniec v severolondýnskom klube.

Manažér Tottenhamu Antonio Conte priznal, že môže byť prepustený ešte predtým, než dostane šancu urobiť konečné rozhodnutie o svojej budúcnosti v klube. Conteho zmluva vyprší v lete a hoci Spurs majú možnosť predĺžiť ju o ďalší rok, zdá sa, že rozchod by bol najlepší pre všetkých zúčastnených.

Po stredajšom vypadnutí z Ligy majstrov AC Miláno však Conte pripustil, že možno ani nestihne koniec sezóny. Zmluva mi vyprší v júni. Uvidíme, možno ma vyhodia ešte pred koncom sezóny, ktovie, možno budú sklamaní,” priznal.

TOTTENHAM AKTUÁLNE NESTRELIL GÓL V TROCH DUELOCH V RADE

„Nie je ten správny deň hovoriť o mojej budúcnosti. Mám zmluvu s Tottenhamom a Tottenham veľmi dobre pozná moje myšlienky. Na konci sezóny sa stretneme a potom sa rozhodneme. Ak teda ešte budem v klube. Situácia je naozaj jasná. Je to rok a dva mesiace, čo som tu začal, stále hovorím to isté, potrebujeme čas a trpezlivosť.“

„V tejto chvíli nemáme pevné základy, aby sme boli konkurencieschopní a víťazili. Snažíme sa pracovať a získať správnych hráčov, aby získali správny základ a pokúsiť sa nájsť riešenie na prestupovom trhu pre správny tím. S predsedom mám skvelý vzťah. Mám zmluvu do júna, som pripravený pôsobiť v Tottenhame. Na konci padne rozhodnutie.

„Je mi to naozaj ľúto za fanúšikov. Nemôžeme čakať na zázrak, že jedného dňa príde trofej sama. Musíte budovať a mať trpezlivosť. Chápem, že fanúšikovia nemajú trpezlivosť, pretože Tottenham už dlho čaká na trofej a stále nenašiel správnu cestu,“ dodal 53-ročný Talian.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tottenham Hotspur (@spursofficial)

Zdroj: 90min | Foto: Instagram 1,2