Bale sa vracia domov: Prezentoval to štýlom jemu vlastným!

31-ročná niekdajšia superstar Tottenhamu a dokonca aj bývalý najdrahší futbalista planéty Gareth Bale sa vracia do severolondýnskeho klubu. To, čo sa malo stať údajne už pred rokom či dvomi, sa teda stáva skutočnosťou až teraz.

Bale pôsobil v Tottenhame v rokoch 2007-2013, pričom postupne sa z ľavého obrancu premenil na ľavého záložníka a napokon aj krídelníka. Dovedna naskočil v drese Spurs do 203 duelov a strelil 55 gólov, pričom ako hráč tohto klubu získal aj ocenenia pre najlepšieho hráča Premier League či najlepšieho mladého hráča Premier League do 23 rokov.

Okamžite po potvrdení jeho hosťovania v Tottenhame sa Bale prezentoval na svojom profile aj gestom, ktoré je preňho tak charakteristické a následne zdieľal aj video svojich TOP okamihov v klube. Že by mal naozaj takú ohromnú radosť z návratu? A dokáže to pretaviť aj do skvelých výkonov, ktoré klubu pomôžu aspoň k návratu do Ligy Majstrov a jemu napríklad dopomôžu k oceneniu pre najlepšieho hráča Walesu, ktoré získal 6 krát, no naposledy v roku 2016?

gareth bale

Takto sa Bale pochválil fanúšikom Spurs na svojom FC účte, za čo si vyslúžil približne pol milióna “lajkov” a tisíce zdieľaní behom prvej hodiny! Mimochodom, práve týmto gestom jemu vlastným si získal milióny fanúšikov v Anglicku…

Spomínané video TOP momentov

Zdroj|Foto|Video: Facebook/GarethBale, Streamable.com