Bayern rieši problém: Agent jeho hráča absolútne NAŠTVANÝ!

Byť členom kádra takého klubu, akým je Bayernu Mníchov, je pochopiteľne pocta a sen všetkých začínajúcich futbalistov. Avšak agent Stefan Backs otvorene oznámil, že jeho klient nechce niečo podobné, ako túto sezónu, viackrát zažiť.

Jeho klientom je totižto 24-ročný Alexander Nubel. Ak vám toto meno veľa v spojitosti s Bayernom nehovorí, tak je to zrejme preto, že je to brankárska dvojka. A keďže v aktuálnom ročníku bol Manuel Neuer zdravý, takmer sa nedostal do brány. Lepšie povedané, trikrát v “nepodstatných” dueloch. Najskôr v pohári na pôde 4-ligového Durenu, a následne dvakrát v Lige Majstrov (proti Atléticu v čase istého postupu zo skupiny a proti Laziu v osemfinálovej odvete, keď prvý duel skončil 4:1).

„Ďalšia podobná sezóna je absolútne neprijateľná. Alexander je mladý brankár a potrebuje pravidelne chytať. V čase, keď sme jednali s Bayernom, bolo nám povedané, že bude mať šancu stať sa jednotkou či dokonca kľúčovou postavou. Aktuálne preferujeme presun do klubu, kde bude mať záruku minutáže, v úvahu pripadá napríklad 2-ročné hosťovanie v nejakom poprednom celku,“ povedal Nubelov agent.

Cena jeho klienta totižto klesla za ostatný rok zo 16 na 6,5 milióna eur, čo je na nedávnu nemeckú jedničku v kategórii do 21 rokov (a taktiež Schalke) ohromné sklamanie. Všetko teda nasvedčuje tomu, že Bavori si musia hľadať dočasnú dvojku.

>>> Pozrite aj na PEKLO, ktoré čaká na BAYERN <<<

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter