Real Madrid už dlhodobejšie hľadá posilu, ktorá by zaplátala dieru po odchode Cristiana Ronalda, ktorý si to v lete namieril do talianskeho Juventusu. Aj preto má byť vedenie madridského celku ochotné zaplatiť poriadne vysokú čiastku za hviezdu Manchestru United.
So španielskym gigantom sa doteraz spájal najmä príchod Edena Hazarda. Ten už mal nepriamo odobriť aj tréner Maurizio Sarri, ktorý sa k celej veci nedávno vyjadril. Denník Marca však priniesol informáciu, že podľa The Sun je Real Madrid ochotný zaplatiť rekordnú čiastku za ofenzívnu hviezdu Manchestru United.
Marcus Rashford je údajne spájaný s prestupom do hlavného mesta Španielska. Práve za 21-ročného útočníka chce vraj Florentino Pérez zaplatiť neuveriteľných 100 miliónov eur. Anglický reprezentant však má naďalej platnú zmluvu na Old Trafford a tá vyprší až v júni 2020. Posledné slovo tak okrem neho bude mať aj manchesterský klub.
Mladý futbalista odohral v aktuálnej sezóne 21 ligových duelov, pričom si pripísal 8 gólov a 6 gólových prihrávok. Rashford sa už skôr vyjadril, že je v Manchestri United spokojný a nerád by menil svoje pôsobisko. Na trhu s hráčmi je však možné úplne všetko.
Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter