Boj o Kantého nevzdávajú: A to ani po odmietnutí skvelej ponuky!

N´Golo Kanté sa zviditeľnil predovšetkým v sezóne 20/, keď ako “motorová myš” stredovej formácie Leicestru pomohol klubu k senzačnému titulu. Následne ovládol Premier League aj s Chelsea, za ktorú hrá dodnes. A to aj napriek záujmu viacerých európskych gigantov.

V minulých rokoch sa o Kantého zaujímali údajne aj Real Madrid a najmä PSG, tentokrát sa nevzdáva svojho sna získať francúzskeho reprezentanta v milánskom Interi. Ten neustále posilňuje a snaží sa urobiť všetko pre to, aby prekazili Juventusu zápis do histérie, v čo verí aj 18% z vás.

Britské médiá priniesli správy o tom, že vedenie Chelsea malo odmietnuť ponuku Interu, ktorá mala zahŕňať okrem menšieho finančného obnosu aj dve zvučné mená – Christiana Eriksena a Marcela Brozovića. 28-ročný dánsky stredopoliar pritom prestúpil do Interu len začiatkom tohto roka, no príliš sa mu nedarí presadiť, zatiaľ čo 27-ročný Chorvát od roku 2016 za Nerrazzuri nastúpil už do 200 duelov. Aj napriek tomu ale Inter údajne chystá ďalšiu ponuku, ktorá avšak len sotva dopadne inak. Alebo sa mýlime a Kanté si vyskúša Serie A?

Eriksen ešte nedávno patril ako hráč Tottenhamu k najlepším stredopoliarom Premier League

Zdroj: Transfermarketweb.com, Dailytelegraph.co.uk | Foto: Twitter