Boli by neporaziteľní? Van Gaal chcel v roku 2014 až 10 MEGAHVIEZD

Manchester United je slávna futbalová značka. 20 titulov v Premier League, 11 v FA Cupe, 3 tituly v Lige Majstrov, resp. Európskom pohári majstrov a ďalšie úspechy. Pravdepodobne, ich už mohlo byť o čosi viac, ak by vedenie Červených Diablov akceptovalo zoznam Louisa Van Gaala v roku 2014.

Otázne síce je, či by mal Manchester finančné prostriedky na všetky tieto veľké hviezdy. Holandský tréner vtedy nahradil na stoličke Davida Moyesa a v klube mala nastať nová éra. Van Gaal si preto urobil zoznam až 10 veľkých hviezd, ktoré chcel priviesť do svojho nového klubu. Išlo v prvom rade o Roberta Lewandowského, ktorý sa však zdal priťažkou úlohou a tak náhradou mal byť Gonzalo Higuaín, ktorý však tiež nikdy neprišiel.

Ďalej to bol Neymar, ktorého mali doplniť rýchli krídelníci a to Sadio Mané a Riyad Mahrez. Ďalším želaným hráčom mal byť Thomas Müller a do stredu poľa si Van Gaal veľmi prial N´Gola Kantého, ktorý vtedy obliekal dres Caenu. V neposlednom rade želaným hráčom bol futbalista s veľkými líderskými schopnosťami, ktorý momentálne oblieka dres úhlavného rivala Man Utd, James Milner.

Aby toho nebolo málo do obrany by padli vhod Mats Hummels a Sergio Ramos. Vedenie mu však nepriviedlo nikoho z nich a možno aj preto sa porúčal z Manchestru už po necelých dvoch rokoch. Predstava takejto jedenástky by však bola úžasná! Posúďte sami.

zostava man utd 2014/15

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter, Choosen11.com