“Bomba odpálená”: Ronaldo sa mal ústne dohodnúť na odchode!

Cristiano Ronaldo v ostatných dueloch sedel len na lavičke náhradníkov, pričom Manchester United dokázal štyrikrát v rade vyhrať a vrátiť sa po dvoch prehrách späť na pozície, kam patrí. To ale nie je niečo, čo by bolo pre portugalskú ikonu dobrým znamením.

Prestupové obdobie ale v TOP ligách skončilo a realitou sa nestal jeho prestup do Dortmundu, Atlética Madrid, AC Milána ani do Neapolu. A ani nikam inam. V sezóne 2022-23 by ale predsa len mohol ikonický útočník pokračovať inde.

V tureckých médiách sa hovorí ako o hotovej veci, že Ronaldo sa mal ústne dohodol na presune do Fenerbahce, pričom kľúčovým prostredníkom má byť portugalský tréner známeho istanbulského klubu Jorge Jesús. V Turecku totižto končí prestupové obdobie až 8. septembra.

Každopádne tento prestup sa môže javiť ako zvláštny, keďže Fenerbahce nie je účastníkom Ligy majstrov ale len Európskej ligy, rovnako ako Manchester United. Dôležité ale je to, že by hrával pravidelne v základnej zostave. Ak by sa to stalo realitou, bol by to skutočný šok!

Vráti sa CR7 do základu? Ten Hag v tom má celkom jasno!

Zdroj: Marca | Foto: Instagram/Cristiano