Bonucci označil najlepšieho hráča, akému kedy čelil: Odpoveďou mnohých nepotešil!

0
2

Leonardo Bonucci si v poslednom období vyslúžil viac pozornosti médií ako zvyčajne. Môže zato predovšetkým jeho prestup z Juventusu do tímu najväčšieho rivala na talianskej pôde milánskeho AC.

S poskytovaním rozhovorov novinárom ide ruka v ruke aj odpovedanie na tie najzaujímavejšie otázky. S jednou z takýchto otázok prišiel aj taliansky web Football Italia. Žurnalisti sa totiž narovinu spýtali Leonarda Bonucciho, kto je podľa neho najlepší hráč na svete. Ten má v tomto smere jasno a s odpoveďou neváhal: “Najlepší hráč na svete? Cristiano Ronaldo, je to najlepší hráč, akému som kedy čelil. Má všetky vlastnosti šampióna.”

30-ročný obranca tak držiteľovi piatich Zlatých lôpt zložil obrovskú poklonu. Odpoveďou však zrejme nepotešil priaznivcov argentínskeho superfutbalistu Lionela Messiho. Bonucci obom hráčom čelil v minuloročnej edícii Ligy majstrov. Zatiaľ čo Messi sa proti Juventusu v dvojzápase nepresadil, Ronaldo počas finálových 90. minút dokázal skórovať dvakrát. Aj tento fakt zrejme Bonuccimu pomohol utvoriť si názor, s ktorým určite každý súhlasiť nebude.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter