Bral 130 000 týždenne, teraz ho posielajú preč zadarmo. Mourinhov hráč v Chelsea končí!

Výrazným zmenám v kádri sa toto prestupové obdobie nevyhla ani majstrovská Chelsea. Londýnsky klub posilnili Álvaro Morata, Tiemoué Bakayoko, Antonio Rüdiger, Willy Caballero a v posledný možný deň sa k tímu pripojili aj Danny Drinkwater a Davide Zappacosta.

Opačným smerom sa porúčali mená ako Matić, Aké, Traoré či Begović. Z klubu však odišiel ešte jeden hráč – útočník Loic Rémy. 30-ročného kanoniera ešte v roku 2014 kúpil José Mourinho po tom, ako v drese Newcastlu United v 26 zápasoch dokázal streliť 14 gólov.

Za Chelsea nastúpil na 47 súťažných zápasov, v ktorých sa presadil 12-krát. V minulej sezóne Rémyho “The Blues” poslali na hosťovanie do Crystal Palace, kde najmä vinou zranení odohral len 8 zápasov, v ktorých sa strelecky nepresadil. Reštart jeho kariéry sa rysuje v UD Las Palmas, v tíme účastníka najvyššej španielskej súťaže.

Loic Rémy, ktorý od Chelsea poberal približne 130 tisíc € týždenne, do Las Palmas zamieril zadarmo. Francúzsky útočník mal s Chelsea zmluvu platnú do roku 2018, avšak klub sa ho rozhodol uvoľniť o rok skôr.

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter