Bude Slovan loviť aj vo Fortuna lige? Weiss priznal, že … !

Bratislavský Slovan mal podľa vyjadrení jeho predstaviteľov už pred nejakou dobou poslovenčiť tím. To sa ale tak celkom nepodarilo, veď napríklad v zime prišli tri africké posily.

Po tom, ako si pán Weiss prevzal cenu pre najlepšieho trénera sezóny vo Fortuna lige, pogratuloval aj všetkým hráčom, ktorí sa dostali do ideálnej jedenástky práve skončeného 30. ročníka našej najvyššej súťaže.

Až šestica z nej oblieka dres Slovanu, konkrétne obrancovia Jurij Medveděv, Guram Kašia a Lucas Lovat, stredopoliar Juraj Kucka, krídelník Vladimír Weiss ml. a útočník Aleksandar Čavrič.

Slovensko reprezentovalo už 19 klubov: Niektoré vás zaskočia, kto je prvý?

Doplnili ich brankár Žiliny Ľubomír Belko, stopér Podbrezovej Marek Kristián Bartoš, stredopoliar Dunajskej Stredy Miroslav Káčer a duo útočníkov Róbert Polievka (Banská Bystrica) a Nikola Krstovič (DAC).

„Tí hráči, čo sú tam, sú výborní. Všetkých by som do Slovanu bral. Či už sú to brankár Belko, Káčer, Polievka či Bartoš. Všetko sú to hráči, ktorí by mohli hrať v Slovane. Uvidíme, čo sa Slovanu podarí. Máme o nich záujem,“ poznamenal Weiss st.

Najreálnejšími kandidátmi spomedzi nich by ale mohli byť útočník Poliovka pripravený kariérne postúpiť a brankár Belko, keďže Žilina pravidelne svojich najlepších hráčov predáva.

Zdroj: Sportnet | Foto: YouTube