Buffon a jeho BUDÚCNOSŤ: Legenda má mať jedinečnú možnosť!

Jednou zo senzácii letného prestupového obdobia bol aj presun Gianluigi Buffona. Legendárny brankár mal totiž po sezóne ukončiť svoju profesionálnu kariéru, avšak na poslednú chvíľu všetkých prekvapil a rozhodol sa upísať tímu Paris Saint-Germain FC. 

Po 17-ich rokoch v Juventuse sa na konci minulej sezóny rozhodol samotný hráč nepredĺžiť svoj kontrakt. Aj preto boli všetci presvedčení, že “Gigi” ukončí svoju aktívnu futbalovú činnosť. Nestalo sa a v lete prišla ponuka od PSG.

Aktuálne je však situácia rovnaká a 41-ročnému gólmanovi končí jeho súčasný kontrakt, no dohoda o novom neprichádza aj preto sa špekuluje o jeho možnej budúcnosti. Čoraz viac sa začali vynárať hlasy o možnom návrate do Juventusu.

V tejto súvislosti však ide skôr o pozíciu jedného zo športových riaditeľov. Práve táto ponuka by mohla byť pre Buffona lákavá natoľko, že sa rozhodne ukončiť kariéru a pustiť sa po funkcionárskej ceste. Samozrejme, naďalej nie je vylúčené ani jeho zotrvanie v hráčskej kariére. Uvidíme už čoskoro.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter