Bývalá hviezda Realu šokuje: Barcelone želá postup cez PSG a Piquému strelený gól!

Bývalý futbalista Realu Madrid José María Gutiérrez Hérnandez, známejší ako Guti, v španielskom televíznom programe El Chiringuito de Jugones povedal niečo, čo šokovalo nielen fanúšikov Barcelony, ale aj samotných “Madridistas”.

Vzťahy medzi Realom Madrid a Barcelonou boli, sú a zrejme aj budú vždy poriadne vybičované. Navzájom medzi klubmi panuje obrovská rivalita a aj preto slová Gutiho, odchovanca Realu, šokovali nejedného futbalového fanúšika. Bývalý výborný stredopoliar, ktorý s kráľovským veľkoklubom vyhral pätnásť trofejí, si totiž želá postup Barcelony cez PSG v Lige majstrov. V okamihu však aj odôvodnil prečo, a tak mu mnohí fanúšikovia Realu dávajú za pravdu: “Želám si, aby sa Barcelone vydaril comeback v zápase proti PSG. Aspoň sa tak nebudú môcť sústrediť iba na La Ligu.”

“Chcem, aby Piqué strelil piaty gól, pretože si to zaslúži. (pozn. Barcelona potrebuje streliť minimálne 5 gólov na priamy postup bez predĺženia cez PSG) On jediný sa situácii postavil čelom napriek tomu, že je kritizovaný zo všetkých strán,” povedal na adresu Piquého Guti aj napriek tomu, že barcelonskému stopérovi leží Real neustále v žalúdku. Ak by Barcelona cez Paríž nepostúpila, môže sa plne sústrediť na výkony v La Lige, v ktorej potrebuje predbehnúť práve vedúci Real. Odvetný zápas Ligy majstrov s PSG je na programe 8. marca.

Guti a jeho najkrajšie prihrávky v Reale Madrid

https://www.youtube.com/watch?v=SumJUt5ohmI

Zdroj: Goal.com | Foto: Facebook