Bývalý hráč Realu Madrid porovnal Ronalda a Messiho: Lepšie to vystihnúť nemohol!

Celá futbalová komunita porovnáva Cristiana Ronalda a Lionela Messiho už roky. Inak tomu zrejme nebude ani po skončení ich fenomenálnych a úspechmi ovenčených kariér.

Týmto porovnaniam sa častokrát nevyhnú ani samotní futbalisti, ktorých názor ako zainteresovaných profesionálnych hráčov má určite väčšiu váhu. K rivalite medzi dvomi najväčšími superhviezdami posledných rokov sa vyjadril aj Esteban Granero, ktorý ako odchovanec Realu Madrid zdieľal s Ronaldom jednu šatňu v rokoch 2009 až 2012.

Esteban Granero

31-ročný stredopoliar momentálne pôsobiaci v Espanyole Barcelona pri porovnaní nešetril chválou na obidvoch futbalistov a s jeho názorom musí súhlasiť nejeden futbalový fanúšik: “Všetko, čo Ronaldo dosiahol, je výsledok pôsobivej práce a ctižiadosti. Messi vyzerá, ako by sa ho niekto dotkol čarovným prútikom. Vidíte Cristianove delovky a viete, že je za tým milión striel na tréningu. Keď vidíte strieľať Messiho, príde vám to u neho prirodzené.”

“Možno by boli rovnakí aj bez toho druhého. Cristiano je nesmierne súťaživý. Vždy hovorieva: “Štatistiky, štatistiky.” Niečo ste mu povedali a on vám odvetil: “Štatistiky.” Dajte mu čísla. Moja generácia žila neopakovateľnými časmi s Messim a Ronaldom,” zakončil rozhovor Esteban Granero.

Zdroj: Soccerinfomania.com | Foto: Twitter