Bývalý hráč SKRITIZOVAL Real Madrid: Klub ho ihneď VYHODIL!

Real Madrid aktuálne neprežíva jednu zo svojich najlepších sezón. Zlé postavenie v La Lige a vypadnutie z Copa del Rey sú toho dôkazom. Kritika z vlastných radov však nemusí byť vždy dovolená, o čom sa presvedčil aj bývalý hráč Realu Madrid, ktorý za to prišiel o miesto.

“Problém je v hráčoch, ktorí nehrajú v rámci svojich možnosti. Najmä Casemiro. Aktuálne si nezaslúži nastupovať za Real Madrid. Podobne Toni Kroos, hoci je to fantastický hráč. Jedine Isco nedostáva príležitosti. Neviem prečo. Netuším prečo to Santiago Solari robí. Gareth Bale dostalo viacero šancí a nie je z toho žiadny výsledok. Marcelo zasa ukázal, že nie v dobrej kondícii,” skonštatoval Álvaro Benito na adresu viacerých futbalistov po prehre v El Clásicu.

Bývalý hráč “Los Blancos” si popri tom ako trénoval tím do 18 rokov v akadémii Realu Madrid, privyrábal aj ako komentátor a futbalový odborník vo viacerých médiach. Práve jeho kritika úp odvetnom zápase Copa del Rey proti FC Barcelona sa mu však pravdepodobne stala osudným.

Vedeniu klubu totiž na jeho slová reagovalo jeho prepustením. Tím však okamžite našiel náhradu. Kormidlo pri mládežníckom mužstve prevezme po Benitovi legenda madridského klubu Raúl González Blanco.

Raúl a Ronaldo kedysi v jednom tíme Los Blancos

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter