Bývalý tréner Realu Madrid ponížil hráčov Liverpoolu: Toto snáď nemyslí vážne!

Už iba pár dní zostáva do jedného z najväčších športových sviatkov tohto roka – finále Ligy majstrov. Duel, ktorý sa v Kyjeve odohrá medzi Realom Madrid a Liverpoolom, k televíznym obrazovkám priláka milióny divákov, medzi ktorými nebudú chýbať ani aktívni futbalisti, tréneri či vyslúžilé legendy tohto športu.

Mimoriadne atraktívny zápas si nenechá ujsť ani jeden z najúspešnejších trénerov vôbec Vicente Del Bosque. Bývalý hráč i tréner Realu Madrid či španielskej reprezentácie doviedol “Los Blancos” k mnohým titulom, vrátane dvoch triumfov v Lige majstrov na prelome tisícročí.

67-ročný kouč ako správny patriot verí svojmu bývalému klubu, avšak ako jeden z mála si myslí, že finále bude mať jednoznačný priebeh: “Real Madrid má skvelé mužstvo a práve teraz je to najlepší klub v Európe. V sobotu to dokážu a Real Madrid porazí Liverpool 4:1,” predikoval výsledok pre španielske médium COPE Del Bosque.

V rozhovore však vyhlásil aj niečo, čo urazilo takmer všetkých fanúšikov Liverpoolu a s jeho tvrdením nesúhlasia ani mnohí priaznivci Realu: “Nedokážem nájsť v Liverpoole jediného hráča, ktorý by vylepšil Real Madrid, (dokonca) ani Salah.”

Toto tvrdenie na adresu futbalistov “The Reds” sa zdá byť naozaj trúfalé, najmä ak porovnáme ktorýkoľvek dielik našlapaného trojzáprahu Firmino-Salah-Mané s trápiacim sa Benzemom. Hráči Liverpoolu môžu tvrdé slová Vicenteho Del Bosqueho vyvrátiť v priamom meraní síl s Realom Madrid už túto sobotu na Olympijskom štadióne v Kyjeve.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter