Cenná posila? Manchester United chce staviť na skúsenosť!

Ole Gunnar Solskjaer od svojho príchodu dáva dosť príležitostí mladíkom, spomedzi ktorých rozhodne stoja za zmienku Mason Greenwood, Daniel James či Brandon Williams. Teraz sa však podľa britských médií pokúsi na Old Trafford priviesť riadnu dávku skúsenosti.

Dlhoročná opora defenzívnych radov Atlética Madrid či uruguajskej reprezentácie Diego Godín oslávil už svoje 34. narodeniny. Aktuálne od leta 2019 oblieka dres Interu Miláno, kde je stopérskym kolegom nášho Milana Škriniara.

Údajne však v lete plánuje odchod z Talianska a tohto sa má pokúsiť využiť Manchester United, ktorý sa vraj o jeho služby uchádzal už niekoľkokrát. S Interom má síce zmluvu platnú až do júna 2022, no jeho hodnota vzhľadom na vysoký vek nemusí byť výraznejšou prekážok. Rovnako tak ani len údajne 120-tísocový týždenný plat.

Godín by sa v prípade potvrdenia záujmu a následného prestupu mohol stať “hlavným” kolegom Harryho Maguirea. Aktuálne dostáva na stopérskom poste s výnimkou najdrahšieho stopéra histórie najviac príležitostí Viktor Lindelof a “ManUtd” majú zostave aj mladíka Alexa Tuanzebeho či dlhodobo zraneného Erica Baillyho.

Zdroj: Sportbible.com, Corrieredellosport.it | Foto: Twitter