Chelsea definitívne nechce Kepu: Nahradiť ho má veľké meno!

Kepa Arrizabalaga, od leta najdrahší brankár futbalovej histórie, je zrejme na odchode z Chelsea. Už dlhšiu dobu sa hovorí o tom, že Frank Lampard s ním nie je spokojný a teraz vyplávali na svet informácie, že ho chce dokonca vymeniť s doplatkom.

Portál 101greatgoals.com zreprodukoval správu španielskej televízie El Chiringuito, podľa ktorej brankár s aktuálne najnižšou percentuálnou úspešnosťou spomedzi všetkých jeho “kolegov” vrámci Premier League, má byť ponúknutý Atléticu Madrid. Chelsea chce totižto získať jedného z najlepších brankárov sveta a dlhoročnú oporu madridského celku Jana Oblaka. Za slovinského gólmana má Chelsea navyše ponúknuť ďalších 30 miliónov eur.

Kepa nastúpil za Chelsea za necelé dve sezóny do 85 stretnutí, a teda po odchode Courtouisa do Realu sa stal suverénnou jednotkou. Odchytal aj prvých 24 kôl Premier League v aktuálnom ročníku, od začiatku februára však len sedí na lavičke a miesto medzi tromi žrďami háji už 38-ročný Willy Caballero, ktorý v minulosti pôsobil aj v Manchestri City, Málage či Elche. Či však Atlético bude ochotné pustiť svoju stálicu a dokonca najvyššie hodnoteného brankára v hre FIFA 20, je viac než otázne.

Jan Oblak a Marc-André ter Stegen
Jan Oblak a Marc-André ter Stegen

Zdroj: 101greatgoals.com, TV El Chiringuito | Foto: Twitter