Chelsea FC dráždi: Do oka jej padol skúsený hráč z Realu Madrid!

Anglický futbalový klub Chelsea FC by si rád vylepšil svoju pozíciu v rámci Premier League. Maurizio Sarri preto zvažuje priviesť do klubu ďalšieho skúseného hráča a to priamo zo slávneho Realu Madrid.

V hlavnom meste Anglicka majú problém najmä na hrote útoku. S výkonmi Álvara Moratu nepanuje spokojnosť a to aj napriek jeho dvom zásahom v FA Cupe. Navyše sa spomína jeho návrat do Španielska.

Olivierovi Giroudovi zasa končí jeho kontrakt a túto dieru by mohol vyplniť iný skúsený útočník. Okrem PSG, preto mala Chelsea FC upriamiť svoj zrak na španielsky veľkoklub Real Madrid, v ktorom aktuálne pôsobí Karim Benzema.

31-ročný zakončovateľ by mohol byť jednou z možností pre talianskeho trénera. Navyše s jeho výkonmi nepanuje medzi priaznivcami “Bieleho baletu” spokojnosť a to už dlhšiu dobu.

V tejto sezóne má skúsený Francúz v La Lige na konte 7 gólov a 3 asistencie, čo sa mu podarilo zaznamenať v 18-ich zápasoch. Aktuálne je jeho hodnota odhadovaná na 40 miliónov eur. Zmluva francúzskemu futbalistovi vyprší v lete 2021.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter