Chelsea stanovila cenu za nechceného Diega Costu! To myslia naozaj vážne?

0
2

Po tom, čo Chelsea získala titul Premier League a španielsky reprezentačný útočník Diego Costa sa stal najlepším strelcom v tomto klube, svet obletela šokujúca správa, že Antonio Conte už so službami svojho najlepšieho strelca neráta.

Costa tak dostal povolenie, respektíve “príkaz” hľadať si nové pôsobisko. Takmer okamžite ako prvé do úvahy prišlo Atlético Madrid, do ktorého by sa rád vrátil aj sám útočník, no kvôli polročnému zákazu dopisovania nových hráčov na súpisku “Los Colchoneros” z hry o rodeného Brazílčana vypadli.

Odkedy Antonio Conte zdelil SMS-kou svojmu zverencovi, že už s ním viac neráta, prešli takmer dva mesiace a Diego Costa je oficiálne stále hráčom “The Blues”. Až teraz zrejme vyšlo najavo, prečo je tomu tak. Zástupcovia Chelsea totiž za útočníka, ktorého už viac v klube nechcú, požadujú poriadny balík peňazí. Podľa denníka DailyMail si prípadní záujemcovia o Diega Costu musia pre Londýnčanov prichystať 55 miliónov libier, čo je viac ako 61 miliónov €. A to sa zdá byť za hráča, ktorého z klubu v podstate vyhodili, naozaj dosť.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter