CHYBA?! Real Madrid poslal preč hráča, ktorý je lepší od Benzemu!

V Reale Madrid už dlhšiu dobu avizujú problém s hrotovým útočníkom. Pred sezónou bol v kádri jeden muž, ktorého však nakoniec vedenie poslalo preč. Aktuálne má však na svojom konte viac gólov ako Karim Benzema a Mariano.

Problém so strieľaním gólov sa v madridskom klube prehĺbil najmä po odchode Cristiana Ronalda. Hlavnú úlohu na hrote útoku má na starosti Francúz Benzema, avšak ten neoplýva takou gólovou potenciou, akú by si všetci želali.

31-ročný francúzsky útočník nastrieľal v rámci španielskej najvyššej futbalovej súťaže v aktuálnom ročníku 7 gólov, načo potreboval 18 zápasov. Nejde teda o výrazne pozitívnu štatistiku. Naproti tomu je tu pomerne neznámy Raúl de Tomás.

24-ročného útočníka poslal Real Madrid opäť iba na hosťovanie do klubu Rayo Vallecano. V jeho farbách dal síce len o jeden gól viac ako spomínaný Benzema, avšak stačilo mu nato iba 16 zápasov. Okrem toho nemá za sebou ani zďaleka takú kvalitnú zálohu, akou disponuje Real Madrid.

Aj preto sa právom vynára otázka, či bol potrebný nákup Mariana a nebolo lepšie ponechať si tohto mladého útočníka, ktorý zaiste ešte neukázal všetko čo v ňom je. Mariano je navyše aktuálne aj zranený a v piatich vystúpeniach La Ligy nestrelil ani jeden gól.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter