Čo kričal Pickford na Mandžukića, keď ho tvrdo poslal k zemi? Nechutné! (VIDEO)

Majstrovstvá sveta v Rusku spoznali svojich finalistov – o najcennejšiu futbalovú trofej si to spolu rozdajú Francúzsko a Chorvátsko. Chorváti postúpili do finále po obrovskej dráme s Angličanmi, ktorá skončila výsledkom 2:1 po predĺžení.

“Vatreni” vyhrali už tretí zápas po sebe, ktorý sa v riadnej hracej dobe skončil remízou. S Anglickom to s nimi spočiatku nevyzeralo príliš dobre, keďže po góle Trippiera z priameho kopu prehrávali. V druhom polčase už ale zverenci Zlatka Dalića prevzali taktovku a boli na ihrisku jasne lepším mužstvom. Odmenou im bol vyrovnávajúci gól Ivana Perišića.

Chorváti dominovali aj v predĺžení a o svojom víťazstve rozhodli gólom Mandžukića. Práve Mandžukić mal tesne pred svojím presným zásahom ešte jednu obrovskú šancu, ktorú však brankár Pickford skvele vytesnil a pri zákroku poslal útočníka tvrdo k zemi. Televízne kamery zachytili, že okamžite po zrážke gólman začal kričať na 32-ročného hráča Juventusu.

Ako neskôr samotní anglickí fanúšikovia odhalili, Pickford Mandžukićovi adresoval poriadne ostré slová: “Vstávaj, ty sk*rvený blbec,” odčítali priaznivci Albionu z pier gólmana. Pomsta Maria Mandžukića však bola viac než sladká, keďže o pár minút poslal svojím druhým gólom na šampionáte Chorvátov do boja o titul.

Zrážka Pickforda s Mandžukićom

Zdroj: Givemesport.com, YouTube.com | Foto: Twitter