Coutinho späť do Liverpoolu? Toto je názor poprednej fanpage!

Hviezda Liverpool zo začiatkov Kloppa v Liverpoole sa nestretla v Barcelone s takým uznaním, ako sa čakalo. Mal byť náhradou Iniestu, no po sezóne a pol bol ponúknutý na hosťovanie, čoho sa chopil Bayern. Teraz sa začína hovoriť o tom, že Barcelona sa ho definitívne vzdá.

Coutinho pritom od januára 2018 odohral v týchto dvoch TOP kluboch viac než 100 duelov, čo značí o jeho kvalitách. Verejná mienka je však taká, že počas pôsobenia v Liverpoole hral predsa len lepšie ako v súčasnosti. Môže byť v hre návrat na Anfield?

Média o tom špekulujú a vedenie Barcelony je ochotné predať ho “len” za 80 miliónov eur, zatiaľ čo podľa oficiálnych údajov ho Katalánci vykúpili za 145 miliónov libier. Napriek tomu takto znie verdikt adminov známej liverpoolskej fanpage Readliverpoolfc.com:

„Boli by sme prekvapení, keby sa ho Jurgen Klopp pokúsil kúpiť späť. Existuje predpoklad, že to už nie je ten hráč, ktorý v minulosti opustil Liverpool. Čoskoro bude mať už 28 rokov a teda sa dá očakávať, že nepredstavuje dlhodobú perspektívu a teda je otázne, či by stál za takú vysokú investíciu.“

Zdroj: Readliverpoolfc.com | Foto: Twitter