Cr. Ronaldo sa pre Juventus rozhodol už pred 3 mesiacmi a TOTO má byť dôvod!

0
2

Všetko nasvedčuje tomu, že v najbližších dňoch budeme svedkami jedného z najväčších prestupov v dejinách futbalu. Cristiano Ronaldo má podľa viacerých zdrojov po 9 rokoch opustiť Real Madrid a stať sa hráčom talianskeho Juventusu.

Hovorí sa o prestupovej čiastke 100 miliónov euro, čo by bolo ešte o 6 miliónov viac, než tomu bolo v roku 2009, kedy sa Ronaldo sťahoval z Manchesteru United do Realu Madrid. A práve anglický klub bol dlhodobo najväčším favoritom na zisk portugalského kanoniera, pokiaľ by naozaj došlo k zmene jeho dresu. Zdá sa ale, že CR7 uprednostní iný klub, a teda Juventus. Prečo?

Britský denník The Sun prišiel s tvrdením, že Ronaldo sa začal pohrávať s myšlienkou prestupu do Turína už približne 3 mesiace dozadu. Získali si ho totiž fanúšikovia “Starej dámy” po tom, ako mu tlieskali v stoji priamo na Allianz Stadium, keď ich tímu strelil nádherný gól nožničkami pri víťazstve Realu 0:3. Po zápase štvrťfinále Ligy majstrov vtedy povedal: “Takýto potlesk, to zostane vo vašom srdci. Chcem sa poďakovať všetkým talianskym fanúšikom, ktorí tu boli na štadióne a tlieskali mi. Grazie! Som veľmi šťastný a nadšený, pretože toto bol vždy klub, ktorý som mal rád už ako malý chlapec.”

Práve tento prejav úcty mal Ronalda presvedčiť o tom, že pruhovaný bielo-čierny dres je ten, ktorý chce v nasledujúcich rokoch obliekať.

Standing ovation fanúšikov Juventus po góle Ronalda

Zdroj: Thesun.co.uk, YouTube.com | Foto: Twitter