CR7 dal Juventusu zoznam mien: Žiada NÁKUP týchto hráčov!

V Juventuse zavládlo po vyradení z Ligy majstrov Ajaxom Amsterdam obrovské sklamanie. Všetko preto smeruje k ďalšiemu ročníku a Cristiano Ronaldo mal dokonca poslať vedeniu zoznam mien, ktoré by rád privítal, ako svojich kolegov.

Jedným z prvých na zozname má byť Raphaël Varane. 25-ročný stopér Realu Madrid bol dlhé roky spoluhráčom portugalského útočníka a v poslednej dobe sa začali šíriť fámy o jeho odchode z hlavného mesta Španielska. Okrem neho by CR7 rád obnovil spoluprácu aj s Iscom, ktorý neprežil najlepšiu sezónu.

Obranné rady by podľa názoru 34-ročného útočníka mohol posilniť aj Kostas Manolas, ktorý aktuálne hráča vo farbách AS Rím. Stred poľa zasa mladý 22-ročný Tanguy Ndombele. V útoku by po svojom boku vraj Ronaldo najradšej privítal svojho krajana João Félixa, ktorý má len 19-rokov a zaujímajú sa o neho viaceré špičkové európske celky.

Druhou ofenzívnou alternatívou by zasa mohol byť Federico Chiesa z ACF Fiorentina. Každopádne, takmer s istotou sa Juventusu nepodarí kúpiť všetkých spomínaných hráčov, avšak požiadavky svojej hviezdy by mohol naplniť aspoň okrajovo.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter