Cristiano Ronaldo sa stal hrdinom svojho mužstva. V odvetnom zápase Juventusu proti Atléticu Madrid, totiž zariadil výhru a zároveň aj postup domácich hattrickom. Teraz mu však hrozí trest.
Tri góly portugalského útočníka znamenali postup “Starej dámy” do štvrťfinále Ligy majstrov, kde taliansky tím narazí na Ajax Amsterdam. Po dovŕšení svojho hattricku však CR7 oslávil svoj gól naozaj nečakane. Pred fanúšikmi súpera totiž zopakoval oslavné gesto Diega Simeoneho, ktorým mu chcel jeho gólovú radosť z duelu v Madride vrátiť.
Tréner Atlética Madrid sa vtedy chytil za rozkrok. Za svoje nepekné gesto dostal pokutu 20 tisíc eur. Trest teraz hrozí aj 34-ročného Portugalcovi. UEFA sa bude jeho prípadom zaoberať na štvrtkovom zasadnutí. Bližšie detaily, ani výška trestu nateraz známe nie sú.
CR7 a jeho nevhodná oslava —TU—
Zdroj: As.com | Foto: Twitter