Cristiano Ronaldo včera unikol jasnej červenej karte: Kopol súpera bez lopty! (VIDEO)

0
1

Cristiano Ronaldo je bezpochyby jeden z najlepších hráčov sveta, ak nie momentálne ten najlepší. Aj tak skvelý futbalista, ako je on, má svoje chyby. U portugalského kapitána je zrejme najväčšou chybou jeho prchká povaha.

V jednom zo súbojov v kvalifikačnom stretnutí o MS 2018 proti Maďarsku (0:1 pre Portugalsko) nasadil Cristiano Ronaldo obrancovi Atillovi Fiolovi luxusné jasličky. Fiola však do súboja prišiel neskoro, dohral Ronalda a v zápale boja ho zasiahol do achilovky, hráč Realu Madrid nakopnutie maďarskému hráčovi oplácal.

Rozhodca obom kohútom za následnú potýčku udelil žltú kartu. Rodák z portugalského ostrova Madeira však môže za farbu karty ešte rád. Za podobné zákroky bez lopty sa totiž zvykne vyťahovať červená karta.

Toto však nie je prvý podobný Ronaldov exces. V januári minulého roka po bránení v hre kopol zozadu Nacha Casesa zo Sportingu Gijón. Podobné kopnutie uštredil aj Marcelovi Schmeltzerovi z Borussie Dortmund. Bez ohľadu nato, aký skvelý hráč Ronaldo je, takéto správanie je na ihrisku neprípustné.

Cristiano Ronaldo v zápase s Maďarskom

Cristiano Ronaldo vs. Nacho Cases (Sporting Gijón)

Cristiano Ronaldo vs. Marcel Schmeltzer

Zdroj: Twitter, YouTube.com | Foto: Twitter