Cristiano Ronaldo začal nosiť parochňu. Čo je dôvodom tejto bizarnosti?

Cristiano Ronaldo si potrpí na svoj účes, no najnovšie siahol po parochni. Prečo? Vypadli Ronaldovi azda všetky vlasy zo dňa na deň? Nie, dôvodom je jeho najnovšia známosť!

Cristiano Ronaldo je obrovská superstar, a to znamená, že pojem súkromie takmer vôbec nepozná. Akonáhle sa objaví na ulici, obklopí ho dav fanúšikov. Cristiano teda začal nosiť parochňu, aby si mohol užiť bežnú prechádzku bez toho, aby ho niekto spoznal. Nie vždy to však vyjde na 100% a niekto ho predsa len odhalí. Dokazujú to fotky z parížskeho Disneylandu, kde sa bol odreagovať so svojou novou známosťou Georginou Rodriguez.

cr

Ronaldova pravá identita bola odhalená napriek tomu, že na parochni mal nasadenú šiltovku a na nej ešte kapucňu. Aby toho nebolo málo, okolo krku mal hrubý šál a na tvári veľké tmavé okuliare. Ruka v ruke si takto vykračoval s krásnou brunetkou po zábavnom parku. Aktuálne fotografie tak dokazujú to, o čom sa dlho hovorilo iba v tichosti. Georginu totiž už dávnejšie videli na štadióne Santiaga Bernabeua, kde hrá Real Madrid svoje domáce zápasy.

cr1

Cristiano Ronaldo bol tento rok spájaný už s mnohými ženami, no k žiadnej sa nemal takto blízko. S Georginou si vymieňali úsmevy, dotyky, ale aj bozky. Zdá sa tak, že po ruskej modelke Irine Shayk si CR7 našiel novú vážnu známosť.

https://www.youtube.com/watch?v=Kq_KqwqVL4g

Zdroj: Dailymail.co.uk, YouTube.com | Foto: YouTube.com