Ďalší hráč na odchode z Realu Madrid: Dohoda s londýnskou Chelsea je už hotová!

Po tom, čo z Realu odišiel hviezdny Kolumbijčan James Rodríguez do Bayernu, je na spadnutie prestup ďalšieho hráča Realu Madrid. Podľa denníka Marca totiž bitku o brazílskeho krajného obrancu napokon vyhrala Chelsea.

Podľa mnohých médií mal krajný bek Danilo nahradiť Danilo Alvesa v Juventuse, no napokon by sa mal sťahovať z hlavného mesta Španielska na Britské ostrovy za približne 35 miliónov euro. Danilo sa viackrát sťažoval na obrovský tlak, ktorý je na neho vyvíjaný v Reale Madrid a zrejme aj to je dôvod, prečo chce odísť.

Druhým dôvodom môže byť konkurencia na jeho poste. Cez skvelého španielskeho reprezentanta Daniho Carvajala sa totiž nedokázal naplno presadiť. V minulej sezóne naskočil do 25 zápasov, v ktorých strelil jeden gól a na tri prihral. Paradoxom je, že vlastnú sieť rozvlnil viackrát – na konto si totiž pripísal dva vlastné góly.

Dohoda o 25-ročnom pravom obrancovi medzi Chelsea a Realom už má byť na svete a oficiálne potvrdenie prestupu je vraj len otázkou času. Či však v Chelsea dostane dostatok herného času, vie jedine tréner “The Blues” Antonio Conte.

Danilo

Zdroj: 101greatgoals.com, Marca.com | Foto: Twitter