Ďalšia roztržka v Barcelone: Suárez sa tvrdo pustil do prezidenta!

Nečudo, že sa vyjadril tak ostro. Zdá sa teda, že súčasný prezident Barcelony, Josep Maria Bartomeu stratil u mužstva už úplný rešpekt, podobne ako sa to už dávno udialo u fanúšikov. Slová Luísa Suáreza hovoria za všetko. 

Odíde alebo ostane? Chcel by to vedieť aj samotný uruguajský útočník. “Prezident povedal niekoľko mien, ktoré by mohli odísť, no nikto mi nepovedal, čo chce urobiť so mnou,” povedal Suárez v interview pre El Pais. Chaos prezidenta Bartomeua tak má zjavne svoju ďalšiu epizódu.

suarez

“Ak je želaním klubu, aby som odišiel, bolo by fajn, ak by mi to osoba vo vedení klubu povedala jasne. Som v Barcelone už šiesty rok, čo je dosť času na to, aby mi povedali, čo si myslia a o čom rozmýšľajú. Bolo by lepšie, ak by mi jasne povedali, že som jeden z tých, ktorý odchádza. Vždy som však chcel pre klub len to najlepšie a mojím plánom je pokračovať. Ale ak si klub myslí, že som ľahko nahraditeľný, nemám problém sa pozhovárať s tým, kto takto rozhodne,” vyjadril sa 33-ročný útočník.

Teda Suárez chce ostať. Ako však potom majú nastať zmeny, ak by si takto povedal každý hráč FCB? Na teraz je to ťažké povedať. Je koniec augusta a v Barcelone sa už toho malo udiať viac, ako len odchod Érica Abidala. Kde sú tie zmeny, po ktorých všetci volajú? Urobia sa vôbec nejaké za čias úradu Bartomeua, alebo sa všetko začne meniť až po prezidentských voľbách klubu v roku 2021? To by už však bolo neskoro…

bartomeu

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter