Ďalšia strata Realu Madrid? O talent sa bijú kvalitné anglické celky!

Real Madrid v súčasnosti disponuje mimoriadne širokým kádrom, v ktorom sa nachádzajú tak skúsené mená, ako aj šikovné “mladé pušky” na takmer všetkých postoch. Po tom, ako veľmi nečakane nechalo vedenie tímu odísť šikovného pravého obrancu Achrafa Hakimiho, na odchode je možno ďalší nádejný krajný bek.

Hakimi dva roky hosťoval v Dortmunde a očakávalo sa, že vytlačí Carvajala zo zostavy. Napokon však zamieril do milánskeho Interu. Podobne je na tom aj Sergio Reguilón. 23-ročný Španiel najskôr dva roky strávil v divíznom Logrones, aby sezónu 2018/19 konečne hájil farby Realu. 22 krát nastúpil na ľavom okraji obrany na úkor Marcela a mnohí v ňom videli potenciál.

Vedenie Realu však získalo Ferlanda Mendyho a Reguilón zamieril do Sevilly, kde si buduje solídne meno. V kmeňovom klube avšak zrejme miesto ani naďalej mať nebude a portál Transfermarketweb už informoval o tom, že za jeho služby ponúkol Everton 18 miliónov eur. Nie však len on. Do hry mala vstúpiť aj Chelsea a keďže tá si zahrá aj Ligu Majstrov, Reguilón by sa nepochybne radšej pobil o miesto v Londýne. Ako to s ním ale dopadne, budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať.

Zdroj: Transfermarkerweb.com | Foto: Twitter