Ďalšia TOP posila? Everton pokukuje po španielskej hviezde!

Everton začal sezónu 2020/21 solídnym spôsobom, o čom svedčí aj 13 bodov a aktuálne 4. miesto vrámci Premier League. Carlo Ancelotti plánuje vrátiť známy celok z Liverpoolu minimálne do Európskej ligy, k čomu však potrebuje aj kvalitných hráčov.

Zostava Evertonu vyzerá zaujímavo a šmrnc jej dodáva James Rodriguez, ktorý si meno urobil v FC Porte a následne aj v Reale Madrid, odkiaľ navyše hosťoval v Bayerne Mníchov. Kolumbijská hviezda avšak nemusí byť jediným futbalistom so skúsenosťami z Realu, ktorá bude behom tejto sezóny obliekať dres Evertonu.

Podľa anglických médií totižto klub môže posilniť aj Isco. 28-ročný španielsky reprezentant totižto nemá figurovať v ďalších plánoch Zidana. Mať v kabíne niekoho, kto odohral za Real cez 300 zápasov, a z toho 106 behom dvoch rokov, behom ktorých ho samotný Ancelotti viedol? To vyzerá pre anglický celok veľmi zaujímavo. Už len ostáva počkať, či sa tieto fámy premenia na reálne činy. A čo ďalej? Pri súčasnej vyrovnanosti Premier League by kľudne mohol byť Isco tým, kto priblíži tento celok po polstoročí do najprestížnejšej európskej súťaže.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter