Ďalšia TVRDÁ RANA? Barcelonská SUPERSTAR v klube končí!

FC Barcelona si tento týždeň prešla obrovskou šokovou terapiou. Na pôde Liverpoolu nestrelili hráči “Blaugranas” ani jeden gól a inkasovali 4, čo znamenalo že katalánsky veľkoklub vypadol z prestížnej Ligy majstrov. Pre mužstvo však prišiel ďalší veľký šok a to údajný odchod jednej z hviezd!

Jedným z najviac kritizovaných hráčov Barcelony bol paradoxne niekdajší hráč LFC Philippe Coutinho, ktorý podľa všetkého na Camp Nou skončil. O jeho možnom odchode sa síce špekulovalo už dávnejšie, avšak tento nevydarený zápas mal spôsobiť, že kalich trpezlivosti vedenia mužstva pretiekol a Brazílčan údajne musí odísť.

Informácia tentokrát pravdepodobne nie je len bežnou prestupovou špekuláciou španielskych medií, ale prišiel s ňou prestížny web ESPN, ktorý sa odvolal na zdroj blízky vedeniu španielskeho majstra. Ten mal spomínanému portálu povedať, že Coutinho si už od vedenia vypočul slová kritiky a bolo mu dokonca povedané, že už viac nie je hráčom Barcelony. Okrem neho je veľmi neistý aj osud lodivoda Kataláncov Ernesta Valverdeho. Budú teda po neočakávanom vypadnutí v Lige šampiónov padať hlavy?

Philippe Coutinho

Zdroj: Espn.co.uk | Foto: Twitter