De Bruyne a jeho koniec v Citizens? Jeho agent prehovoril!

29-ročný belgický záložník Kevin de Bruyne patrí v súčasnosti medzi najlepších hráčov na jeho poste. Nečudo, že záujem o neho má hneď niekoľko veľkoklubov, napríklad vrátane Realu Madrid. Teda údajne. Aká je však pravda?

„Zmluvu má platnú ešte tri roky a patrí jednému z najlepších klubov na svete, kde cíti, že ho všetci naokolo zbožňujú. Samozrejme, že ho chcú podpísať mnohé popredné kluby, no on nemá záujem o prestup. Prakticky všetky správy o jeho prestupe sú hlúposti,“ nechal sa počuť jeho agent.

De Bruyne je odchovancom Genku, odkiaľ 21-ročného stredopoliara získala Chelsea. Tam sa však príliš neuchytil a po hosťovaní v Brémach prestúpíl do Wolfsburgu. Odtiaľ ako veľká hviezdna smeroval v roku 2015 do Manchestru City, kde už naskočil do 216 duelov a je nepostrádateľnou súčasťou Guardiolovej zostavy. V súčasnosti ale stále visí nad Citizens otáznik ohľadom účinkovania v Lige Majstrov pre najbližšie dve sezóny, čo je dôvod. prečo aj viacerí jeho spoluhráči patria medzi obľúbené terče bulvárnych plátkov.

de bruyne man city

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter