Dele Alli v zápase so Slovenskom ukazoval prostredník. Komu toto gesto adresoval?

V kvalifikačnom zápase skupiny F medzi domácim Anglickom a Slovenskom sme z našej strany mohli vidieť na začiatku prvého polčasu parádny výkon. Naša reprezentácia sa Angličanov nezľakla a otvorila skóre zásluhou Lobotku už v 3. minúte.

Skvelá hra slovenskej reprezentácie však pominula s vyrovnávajúcim gólom z kopačky Diera pred koncom prvého dejstva. Od toho momentu opraty zápasu prebrali zverenci Garetha Southgatea a našich, s výnimkou dvoch šancí, do ničoho nepustili. Slovenskí futbalisti sa však nemajú začo hanbiť a stále živia nádej na postup.

Okrem niektorých pekných futbalových momentov zaujalo aj nešportové gesto 21-ročného Dele Alliho. Toho kamera zachytila v momente, ako ukazuje vztýčený prostredník. Zo záberov nebolo zrejmé, komu hráč gesto adresoval. Spočiatku to vyzeralo tak, že prostredník smeroval k jednému z našich hráčov alebo hlavnému rozhodcovi Turpinovi, ktorý tesne predtým stret slovenského hráča s Allim neposúdil ako faul.

Ihneď po zápase sa však záložník Tottenhamu na svojom Twitteri vyjadril k celej situácii: “Len pre objasnenie, dnešné gesto bol vtip medzi mnou a mojím dobrým priateľom Kyleom Walkerom. Ospravedlňujem sa za akékoľvek pohoršenie. Veľké víťazstvo dnes”

Kyle Walker, ktorému malo byť gesto adresované, Alliho v situácii podržal a aj on na svojom účte zverejnil vtipnú reakciu.

Či však hovorí Dele Alli pravdu alebo sa chce len vyhnúť problémom a prípadnému dištancu, vie zrejme len on a Kyle Walker.

Prostredník Dele Alliho v zápase so Slovenskom

 
[poll id=”232″]

Zdroj|Foto: Twitter